Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5