Series
Ratings
84
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0