Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 2.5