Titles you rated
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5