Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5