Titles you rated
The Nice GuysRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
French KissRated ★ 1.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 1.0
42Rated ★ 1.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Ride AlongRated ★ 1.0
Taking LivesRated ★ 0.5
Out of the FurnaceRated ★ 2.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 1.0
Sweet VirginiaRated ★ 0.5
The China HustleRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Song OneRated ★ 1.0
Jack ReacherRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5