Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 3.5
QueerRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
The Book of SolutionsRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5