Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5