Movies
Ratings
705
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0