Movies
Ratings
800
Escape RoomRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0