Series
Ratings
27
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5