Series
Ratings
85- 'Sarangingayo'ra Mureotgo 'Sarang'ira DapadaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0