Movies
Ratings
223
Okay! MadamRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
PandoraRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5