Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5