Movies
Ratings
106
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0