Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5