Series
Ratings
17
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5