Movies
Ratings
86
The Truman ShowRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0