Titles you rated
Time LapseRated ★ 3.5
The WarlordsRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
Camp X-RayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.0
Escobar: Paradise LostRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.0
LoopRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
The IcemanRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Stand Up GuysRated ★ 4.5
Before the FallRated ★ 3.0
The BatteryRated ★ 3.0