Series
Ratings
81
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0