Movies
Ratings
357
The Act of KillingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
Winter's BoneRated ★ 3.5
Taking WoodstockRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Cave of Forgotten DreamsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5