Movies
Ratings
416
The Number 23Rated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0