Series
Ratings
11
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0