Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0