Titles you rated
Sweet SpyRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Second To Last LoveRated ★ 1.0
FantasticRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0