Movies
Ratings
518
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The MegRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0