Series
Ratings
22
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0