Movies
Ratings
134
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Boy from IpanemaRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.0
BeastlyRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Deep RisingRated ★ 3.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5