Movies
Ratings
152
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 0.5
Evan AlmightyRated ★ 0.5