Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
WantedRated ★ 1.0
2012Rated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 0.5
OnceRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.0