Movies
Ratings
1288
HeroRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.0
9Rated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 1.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 1.0
HerculesRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 3.0