Movies
Ratings
71
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0