Series
Ratings
325
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Love and RedemptionRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good Wife Season 6Rated ★ 4.0
Royal PainsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 1.0