Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5