Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5