Movies
Ratings
826
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5