Movies
Ratings
18
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0