Titles you rated
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Gentle CreatureRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.0