Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
SproutRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0