Movies
Ratings
372
Red LightsRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
BoogeymanRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.5
ArangRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.5