Movies
Ratings
93
Another Cinderella StoryRated ★ 5.0
One ChanceRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
Mr. VampireRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
Air DollRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0