Titles you rated
SpyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0