Movies
Ratings
134
The FortressRated ★ 3.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0