Titles you rated
PassengersRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5