Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0