Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
CatwomanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0