Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0