Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
ArgonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 2.5- Sad Love StoryRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0- Walking to HeavenRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0