Movies
Ratings
180
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Karaoke CraziesRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
StarletRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5