Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0